[O2FL] Głośniki w tylnych drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • voithmen
    odpowiedział(a)
    W jakim wyposażeniu bądź wersji wyposażenia są wiązki poprowadzone do tylnych drzwi ale nie ma tam głośników czyli tzw przygotowana instalacja pod głośniki wie ktoś może? czy tylko elegance miało to w pakiecie z głośnikami?

    Zostaw komentarz:


  • jelly
    odpowiedział(a)
    Witam
    Czy koledzy którzy montowali głośniki w tylnych drzwiach moga mi powiedzieć jakiej średnicy sa głośniki?? Tez chcę dołożyć, ale nie chce 2 razy zdejmować tapicerki drzwi

    Zostaw komentarz:


  • Ozdar
    odpowiedział(a)
    Jest nawet video z pomocą:

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    Całą instalacje musiałem prowadzić .

    Zostaw komentarz:


  • himi
    odpowiedział(a)
    Wiązki musiałeś ciągnąć, czy miałeś?

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    Udało się , 5godzin dłubania ,wspomagałem się tematami :





    udało się nie połamać żadnych zatrzasków
    włożyłem oryginalne głośniki, nie jestem melomanem i jak dla mnie efekt jest zdumiewający

    Zostaw komentarz:


  • adamm36
    odpowiedział(a)
    MurzyN91,
    Jeszcze nic nie robiłem bo zawsze coś wyskoczy,jak znajde trochę czasu to sie za to zabieram,daj znać jak poszło u ciebie

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    adamm36 i jak Ci poszło ? Dzisiaj dojechały do mnie głosniki na tył i będę się przymierzał do montażu, jaki czas operacji i jak z kablami ,którędy puścić itp ?

    Zostaw komentarz:


  • adamm36
    odpowiedział(a)
    doctore,
    Dzięki jak tylko zrobi się cieplej zabieram się za tylne głośniki

    Zostaw komentarz:


  • doctore
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez adamm36
    Mam podobny problem (2FL),tylko nikogo nie szukam, ale nie wiem jak rozkręcić tylne drzwi żeby nie uszkodzić zaczepów,Jak ktoś wie jakie są sposoby proszę o info
    dzięki
    Tu TAPICERKA DRZWI TYLNYCH możesz obejrzeć jak ja to robiłem.

    Zostaw komentarz:


  • adamm36
    odpowiedział(a)
    2.0-16v Michał,
    witam ok że jakieś spinki są to wiem tylko w którą stronę to otwierać (zaczynać od góry,od dołu czy nie ma to znaczenia)wystarczy mocniej szarpnąć??a te torxy to gdzie(pod jakąś zaślepką??)

    Zostaw komentarz:


  • 2.0-16v Michał
    odpowiedział(a)
    adamm36, boczek masz na torxach i na spinkach.

    Zostaw komentarz:


  • Wally
    odpowiedział(a)
    akordeon, zgłoś się do kolegi kowal 2002 ogarnie temat profesjonalnie

    Zostaw komentarz:


  • adamm36
    odpowiedział(a)
    Mam podobny problem (2FL),tylko nikogo nie szukam, ale nie wiem jak rozkręcić tylne drzwi żeby nie uszkodzić zaczepów,Jak ktoś wie jakie są sposoby proszę o info
    dzięki

    Zostaw komentarz:


  • akordeon
    odpowiedział(a)
    [O2FL] Głośniki w tylnych drzwiach

    Witam, mam octavke z dwoma głosnikami z przodu, tylnych brak. Do kogo zgłosić sie w woj. mazowieckim, żeby mi dorzucił dwa dodatkowe plus odblokowanie ich w radiu? polecicie kogoś? Głośniki kupię sam, potrzebuje magika co mi to jakos zamontuje

    Zostaw komentarz:


  • akordeon
    rozpoczął temat [O2FL] Głośniki w tylnych drzwiach

    [O2FL] Głośniki w tylnych drzwiach



    [ Dodano: Pią 29 Kwi, 16 10:49 ]
Pracuję...